Bize Buradan Ulaşın

+90 541 271 18 00

ADRES

Cumhuriyet Mahallesi
Millet Caddesi No: 16
Melikgazi/KAYSERİ

SIK SORULAN SORULAR

AKLINIZA TAKILANLARI CEVAPLIYORUZ.

Çok güzel bir gelin olman için inan bana kusursuz vücut ölçülerine sahip olmana gerek yok. Gelinlik modelini seçerken vücut tipine göre seçim yap yeter. Bunu yapmak ise çok kolay. Çünkü toplamda zaten 5 ana vücut tipi var. Seninkinin hangisi olduğunu öğrenip, ona uygun modellerden birini seçtikten sonra gelinliğinin yakışmaması için hiçbir sebep yok!

Vücut tiplerine göre gelinlik modellerinden biraz bahsedelim.

Kum Saati Vücut Tipi: İnce belliysen ve göğüs ölçünle kalça ölçün neredeyse aynıysa sen kum saati vücut tipine sahipsin demektir. Eğer kum saatine benzeyen bu vücut tipindeysen sana hemen hemen tüm modeller yakışır, ama mükemmel fiziğini gözler önüne sermek istersen en uygun gelinlik modeli balık olacaktır.

Armut Vücut Tipi: Kalça kısmının vücudun üst bölümüne göre daha geniş olduğu vücut tipidir. Armut vücut tipine sahip gelin adaylarında A kesim gelinlikler çok hoş durur.

Elma Vücut Tipi: Kalın bel ve düz bir kalçaya sahipsen bu başlık seni ilgilendiriyor demektir. Elma vücut tipine sahip gelin adayları dekolteli modeller ile dikkatleri bacaklarına veya göğüslerine kaydırabilir. Sanılanın aksine V yaka dekolteli gelinlikler, bu vücut tipine çok yakışır.

Dikdörtgen Vücut Tipi: Geniş omuzlar, dar kalça ve büyük olmayan göğüslere sahipsen senin vücut tipin dikdörtgendir. Dikdörtgen vücut tipine sahip gelin adayları için en ideal gelinlik modeli düz kesim gelinlikler ve omuzlarının güzelliğini ortaya çıkaracak straplez ya da halter yaka modellerdir.

Ters Üçgen Vücut Tipi: Ters üçgen vücut tipinin en belirgin özelliği, geniş omuzlar, normal bir bel, uzun bacaklar ve dar kalçalardır. Bu vücuda göre gelinlik seçerken önemli olan kalça ve omuzlar arasında dengeli bir görünüm yaratmaktır. A ya da prenses kesim, halter ya da straplez yakalı gelinliklerle üst ve alt vücudun arasında orantı yaratabilirsin. Dikkatleri omuzlarına çekmek istemiyorsan, derin U ve V yakalarla göğüslerini öne çıkarabilirsin. Asimetrik, yırtmaçlı tasarımlarla da bacaklarını vurgulayabilirsin.

Ödemeler yalnızca havale yöntemi ile yapılmaktadır.

Banka bilgilerimiz.

İban:

Banka Adı:

Kapıda ödeme yöntemimiz bulunmamaktadır.

Ödemler yalnızca havale yoluyla yapılabilmektedir.

Ürünlerimizde idae yapılamaktadır.

(Ürünlerde kişiye özel tadilatlar yapıldıgı için)

Ancak isterseniz başka bir model ile degişim yapılabilir.

Canlı destek hizmetimiz vardır.

Tel: 000000000 00000

BİZE ULAŞIN - İLETİŞİM FORMU